Now Bomonti

Görüntülenme: 799

2020  İSTANBUL OFİS PAZARINA GENEL BAKIŞ 

      Yükselen İki Semt ; Bomonti ve Yeniköy                      

 MİA ( MERKEZİ  İŞ ALANI )‘da yer alan Now Bomonti Plaza

Plaza İşletme Yöneticisi  E.Emre AFANYALI, “2020 İstanbul Ofis Pazarına Genel Bakış ‘ ı’ Caddelife dergisi okurları için kaleme aldı. İşte E.Emre AFANYALI’ nın yazısı…

Bomonti ve Yeniköy Sadece yeme içime (gastronomi) anlamında değil yeni yaşam ve iş dünyasının ulaşım kolaylığı ,şık mimari tasarımları ile A-Plus son teknolojik donatılar ile donatılmış olan Now Bomonti tercih nedenleri olarak sayılmaktadır. NOW Bomonti   yeni trend iş dünyası için tasarlanmış ofis binası özelliği ile  Now Bomonti Plaza artan yatırım değeri  ve kira getirisi bakımından öne çıkmaktadır. Buna bağlı olarak İstanbul Ofis pazarına ve genel yapıları değerlendirmeden önce Now Bomonti Plaza neler içermektedir.

İstanbul Ofis pazarına ve genel yapıları değerlendirmeden önce Now Bomonti Plaza neler içermektedir.

Now Bomonti Plaza Genel Özellikler :

  • A+ Plus ofis binası , 15 katta toplam 26.990 m² kiralanabilir ofis, 3 katta toplam 4.510 m² kiralanabilir pe Toplam İnşaat Alanı (m²) 55.000-Toplam Kiralanabilir Alan (m²) 31.500 -Brüt Kiralanabilir Ofis Alanı (m²) 26.990rakende alanı, Her katta brüt 2000 m² kat alanı, 89m²’den 2000 m²’ye kadar kiralanabilir alanlar bulunmaktadır.
  • 119 adet bağımsız bölüm, %70 net / brüt oranı
  • Her 100 m² ofis alanı için 1 araçlık otopark; toplam 239 araçlık otopark kapasitesi, engelli ve elektrikli araçlar, motosiklet ve bisikletler için otopark mevcut olup akü şarz ünitesi özel Ulaşılabilir, Erişilebilir olarak tasarlanmıştır.
Nazlı HN Röportaj
Öfke Kontrolü

Paylaş : 

Röportajlar

Haftalık Gündem

Diğer Yazılar

Menü